O nas

Przedsiebiorstwo społeczne

Przedsiębiorstwo społeczne

Jesteśmy pierwszą agencją marketingową, która powstała po to, by być miejscem pracy dla osób sparaliżowanych. Jeśli mielibyśmy opisać charakter naszej działalności w dwóch słowach to byłyby to te: „przedsiębiorstwo społeczne”. Pisane razem w pełni oddają sens tego, co robimy.

Spośród dostępnych dróg prowadzących do zmiany społecznej wybieramy biznes. Działalność gospodarcza to dla nas narzędzie do rozwiązania problemu społecznego, jakim jest niska jakość życia osób sparaliżowanych, w tym brak ofert pracy przystosowanej do ich możliwości.

Od samego początku naszej działalności wsłuchujemy się w głos samych tetraplegików.

Agencja marketingowa

Agencja marketingowa

Świadczymy usługi marketingowe dla firm i organizacji pozarządowych, które zwracają się do nas, ponieważ poszukują profesjonalnego wsparcia w obszarze marketingu.

Wartość dodaną dla naszych klientów stanowi fakt, że kupując nasze usługi stają się częścią rozwiązania.

Specjalizujemy się w zarządzaniu fanpage’ami klientów na Facebooku, choć potrafimy robić też inne rzeczy. Krok po kroku poszerzamy nasze portfolio o kolejne usługi, takie jak pisanie tekstów na bloga, pozyskiwanie partnerów biznesowych czy analiza konkurencji.

Kampania społeczna

Kampania społeczna

Nie robimy nic wyjątkowego, a jednak dostęp do dobrej pracy dla osób sparaliżowanych nie jest czymś oczywistym. Za pomocą naszych kanałów komunikacji prowadzimy permanentną kampanię społeczną na rzecz zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Zespół

Artur Szaflik

Artur Szaflik
specjalista ds. marketingu


+48 502 590 663
artur@lezeipracuje.pl

Sylwester Smigielski

Sylwester Smigielski
człowiek orkiestra


+48 790 238 800
sylwester@lezeipracuje.plMateusz Rajewski

Mateusz Rajewski
specjalista ds. marketingu


+48 782 316 560
mateusz@lezeipracuje.pl

Nicole Saban

Nicole Saban
specjalista ds. marketingu


+48 504 911 629
nicole@lezeipracuje.pl

Mentorzy

Cieszymy się ze wsparcia jakie mamy w zaprzyjaźnionych agencjach marketingowych. To dzięki nim powstał program edukacyjny, który służy naszym pracownikom do zdobywania wiedzy i umiejętności, potrzebnych do świadczenia profesjonalnych usług dla naszych klientów.

Punkt Krytyczny
Obiektywna
Dobra Strona Internetu
Leżę i Pracuję

Potrzebujesz
pomocy marketingowej?

Jeśli tak, to chętnie porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy do kontaktu