FAQ

 • Jesteście Agencją Marketingową czy Fundacją?

  Jesteśmy jednym i drugim. Świadczymy usługi typowe dla agencji marketingowych, ale z uwagi na nasz społeczny cel, zdecydowaliśmy się prowadzić działalność jako Fundacja, a nie firma.

 • Czy świadczycie inne usługi poza obsługą fanpage’y na Facebooku?

  Tak. Na ten moment specjalizujemy się w zarządzaniu fanpage’ami na Facebooku, ale to nie znaczy, że nie podejmujemy się innych zleceń. Piszemy teksty na bloga, pozyskujemy partnerów biznesowych, wprowadzamy dane do różnego rodzaju baz, a także realizujemy prace webmasterskie. Wraz z powiększaniem się naszego zespołu będziemy rozszerzać nasze portfolio w oparciu o kompetencje naszych pracowników oraz zapytania płynące ze strony klientów.

 • Co to znaczy, że jesteście przedsiębiorstwem społecznym?

  To znaczy, że działalność gospodarczą prowadzimy nie z chęci zysku, ale po to, by rozwiązać problem społeczny. Nie oznacza to, że nie chcemy być rentowni. Wręcz przeciwnie! Tak samo jak w przypadku typowego przedsiębiorstwa ważne jest dla nas zarabianie pieniędzy i osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku. Różni nas to, że w centrum tego co robimy jest problem społeczny, a naszą działalność prowadzimy po to, by go rozwiązać.

 • Czy wystawiacie faktury?

  Tak! Właścicielem Agencji Marketingowej Leżę i Pracuję jest Fundacja Leżę i Pracuję, w ramach której prowadzimy działalność gospodarczą i wystawiamy faktury.

 • W jaki sposób Wasi pracownicy pracują, skoro są sparaliżowani?

  Uszkodzenie rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym powoduje paraliż, w wyniku którego zanikowi w stopniu całkowitym lub znacznym ulega sprawność w rękach i nogach. Dwie osoby z tą samą diagnozą mogą być w znacząco różnym stanie. Wiele zależy od odpowiedniej rehabilitacji oraz czasu jaki upłynął od wypadku. Artur, pierwszy pracownik Agencji Leżę i Pracuję, potrafi obsługiwać telefon i klawiaturę komputera, choć robi to w nietypowy sposób, nie prostując w pełni palców w dłoniach, a do pisania używając więzadeł, a nie opuszków palców.

 • Jakie są korzyści ze współpracy z wami?

  Celem świadczenia przez nas usług marketingowych jest zwiększenie popytu na produkty i/lub usługi naszych klientów. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, a organizacje, które z nami współpracują przyczyniają się do zwiększania jakości życia osób z paraliżem 4-kończynowym.

 • Czy aktualnie prowadzicie rekrutację?

  Kolejną osobę planujemy zatrudnić w pierwszym kwartale 2017 r. Już dziś zapraszamy do wysłania zapytania w tej kwestii. Nie wymagamy CV, choć jest ono mile widziane. Z kandydatami spotykamy się osobiście lub rozmawiamy przez Skype’a.

Leżę i Pracuję

Potrzebujesz
pomocy marketingowej?

Jeśli tak, to chętnie porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy do kontaktu